Zöld elektromos gyermek traktor utánfutóval - Kicsomagolva - R-PA.TR1908T.ZIE
Kód: SLEVA1508Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Gyermek elektromos traktor utánfutóval, amely könnyen kezelhető és stabil. A legkisebbek is megbirkóznak a vezetéssel. A traktor a legmagasabb minőségű műanyagból készült, modern stílusban, és megfelel a legfiatalabb autós rajongók ízlésének. A gyerekek a volán mögött gazdálkodhatnak, és ki tudja, mit találnak ki vele.
A játék a gyártó által 3 éves kortól ajánlott. CE tanúsítvánnyal rendelkezik.
Specifikációk
Motor: 1 x 25 W
Akkumulátor: 6V / 4,5Ah
Kerekek: műanyag
- első: 15 x 7 cm
- hátsó: 20 x 9 cm
- utánfutó: 15 x 7 cm
Meghajtás: előre / hátra
Felszerelés:
Pótkocsi
- hossz: 33 cm
- szélesség: 40 cm
- magasság: 23 cm
Ülés: 15x15x7 cm
Méretek
Traktor mérete utánfutóval
- hossz: 112 cm
- szélesség 40 cm
- magasság 43 cm
Jármű súlya: 5,6 kg
Csomag mérete: 71 cm x 41,5 cm x 37 cm
Csomag súlya: 7 kg
Maximális terhelés: 25 kg
Megjegyzés:
Az elemek és akkumulátorok élettartama, amelyek a termék részét képezhetik, hat hónapra van meghatározva, mivel ezek a szokásos kopásnak kitett fogyóeszközök.
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos traktor gyerekeknek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | PA.TR1908T.ZIE |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 1 |
| Akkumulátor feszültség: | 6V |
| Elemek: | 6V 4,5Ah |
| Jármű típusa: | Traktor |
| Keréktípus: | Műanyag |
| Motor teljersitmény: | 25W |
| Sebesség: | 3 |
| Szín: | Zöld |
| Termék állapota: | Kibontott, használt |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
