R/C 1:36 Távirányítós dömper
Kód: R-ZRC.9210AKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A billenős teherautó távirányítós autója egy játék, amellyel nagyon jól fog szórakozni. A billenőkocsi 1:36 méretarányban készül. A meghajtó 2,4 GHz-es frekvencián működik. A távirányító segítségével az autó előre, hátra, balra és jobbra tekerhető.
- A billenőkocsi három darab 1,5 V-os AA elemmel működik, amelyeket a csomag nem tartalmaz.
- Távirányító két AA elemmel, melyeket a csomag nem tartalmaz.
- A játék 3 éves kortól használható gyermekek számára.
Méretek:
- Billenő magasság: 11 cm
- Billenő hossza: 19 cm
- Billenő mélysége: 11 cm
- Kerék átmérő: 5 cm
- Csomagolás: 17 x 29,5 x 12,5 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Távirányítós markolo |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | ZRC.9210A |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Anyag: | Műanyag |
| Csomag tartalma: | Távirányitó, Autó |
| Frekvencia: | 2,4 GHz |
| Hossz: | 19 cm |
| Magasság: | 11 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Modell: | Teherautó |
| Skála: | 1:36 |
| Szín: | Fekete, sárga |
| Szükséges elemek: | 5 x AA |
| Termék állapota: | Új |
| Tömeg: | 2 kg |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
