Távirányítós versenyautó Rally 1:10 fehér - Sérült karosszéria - L-5112
Kód: SLEVA1383Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Távirányítású versenyautó színes, sportos grafikával. A bemutatott modell 1:10 méretaránnyal készült, így hihetetlenül valósághűnek tűnik. Az autó közvetlenül a versenypályáról minden fiatal versenyző álmát valóra váltja. Távirányítású versenyautó R/C befolyásolja a készségek megfelelő fejlődését, mint például az autó vezetését gyermekkorban, valamint a koncentráció erősítését és a kézi készségek, az ügyesség és a ravaszság fejlesztését.
A játék hatékony és könnyű kialakítása, valamint a távirányítás lehetősége csak néhány a termék előnyei közül. Az autó PVC-ből készült, amely ellenáll az alacsony hőmérsékletnek, deformációnak, ütéseknek és robbanásoknak. A jármű puha gumikerekei kiváló tapadást biztosítanak az autónak különböző típusú útfelületeken.
A versenykészlettel szállított távirányító 2,4G-s frekvenciát fogad, ami csökkenti a játékon belüli interferenciát. Gombokkal van felszerelve, amelyek vezérlik az előre-hátra, jobbra-balra irányuló mozgást.
Ahhoz, hogy gyermeke élvezhesse a szórakozást, a távirányítót 2 x AA 1,5 V-os elemekkel kell felszerelni. Az autó 14 éves kortól ajánlott.
Az autó méretei: 44 cm x 19 cm x 15 cm
Csomag méretei: 55 cm x 24 cm x 20 cm
Megjegyzés:
Az elemek és akkumulátorok élettartama, amelyek a termék részét képezhetik, hat hónapra van meghatározva, mivel ezek a szokásos kopásnak kitett fogyóeszközök.
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Távirányítós autó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Ajánlott életkor: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Anyag: | Műanyag |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Távirányitó, Töltő adapter, Autó |
| Frekvencia: | 2,4 GHz |
| Hossz: | 44 cm |
| Magasság: | 15 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Modell: | Versenyautó |
| Skála: | 1:10 |
| Szélesség: | 19 cm |
| Szín: | Fehér |
| Szükséges elemek: | 2 x AA |
| Termék állapota: | Sérült |
| Tömeg: | 0,72 kg |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
