Nagyméretű Buggy autó két 4x4 fehér
Kód: PA0201/BIL PA0201/CR PA0201/CZ Változat kiválasztásaKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A két személyes babakocsi teljes egészében erős műanyagból készült.
Figyelmet fordítottak a legapróbb részletekre is, mint például a biztonsági övekre, a bőrülésekre, a zenepanelre és a fényeffektusokra.
A járművet kétféleképpen irányíthatja a szülő a távirányítóval, vagy a gyermek önállóan, ha már ismeri a vezetési szabályokat.
A játékautó kerekei puha EVA műanyagból készültek, ami kényelmes utazást biztosít egyenetlen terepen.
A 4x4-es meghajtásnak és a 3 sebességfokozatnak köszönhetően könnyen kezelhető dombokon, egyenetlenségeken vagy füvön. Vidám dalokkal megrakott zenei modul biztosítja az örömteli utazást. A legkisebb gyerekeknek tervezett jármű, születésnapi ajándéknak vagy egyéb alkalmakra kiválóan használható.
Műszaki adatok:
- kulcsos indítójármű (aktiválja a motorhangot)
- Zenei panel, amely tartalmazza: betöltött kedvenc dalok, USB bemenet, SD kártya,
- 2,4 GHz-es távirányítóval vezérelt autó
- világítás
- puha EVA kerekek
- Biztonsági öv
- kényelmes dupla bőrülés
- a lámpák felkapcsolásáért felelős kapcsoló
- kar az előre/hátra irányváltáshoz
Az előre/hátra forgatás aktiválja a kapcsolót.
Menet közben kigyullad a lámpa, és a kormányon vannak gombok, amelyek megszólaltatják a kürtöt.
Saját USB-s játékeszközt is csatlakoztathat az autóba, aminek köszönhetően a gyermek hallgathatja kedvenc dalait, meséit stb.
2,4 GHz-es távirányítós szülői zár funkció:
- a távirányító bekapcsolása (a távirányító bekapcsolása után szinkronizálódik a járművel)
- előre / hátra gomb
- jobbra/balra fordulni
- S-3 sebességfokozat
- STOP – fék (a jármű blokkolása)
technikai paraméterek
hajtás:
4 x 12V 10000 rpm
akkumulátor:
1x12V 10Ah
fogaskerekek:
3 x előre váltó 1 x hátramenet
sebesség:
3-4 km/h
méretek:
jármű méretei
hossza 142 cm
szélessége 80 cm
magassága 69 cm
magassága a talajtól 16 cm
távolság az ülés végétől a gázpedálig 29 cm
ülés mérete:
szélessége 57 cm
mélysége 51 cm
háttámla magassága 28 cm
kerekek:
kerék átmérője 32 cm
kerék szélessége 12 cm
maximális teherbírás 35 kg
csomag mérete 134 x 76 x 43 cm
jármű tömege 27 kg
súlya csomagolással 32,8 kg
Kiegészítők:
test - műanyag
keréktípus – puha EVA kerekek
üléstípus – eco-bőr borítású fotel
lengéscsillapítók - igen
fényeffektusok – igen
hangeffektusok – igen
dudálás – igen
zenei panel - igen
MP3 bemenet – igen
SD kártyára – igen
USB bemenet – igen
akkumulátor töltésjelző - igen
szabad indítás - igen
kulcsok – igen
biztonsági övek – igen
töltő - igen
R / C pilóta - igen
utasítások - igen
akkumulátor töltési ideje
8 óra
Az autó önálló összeszerelésre szolgál. A jármű összeszereléséhez szüksége lesz:
- egy vagy 2 fő
- csavarhúzó
- a kulcs
- valami komlós ital :)
- kérdés esetén szakmai segítséget nyújtunk munkaidőben
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Biztonsági övek: | 2 pontos |
| Bluetooth: | Nem |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 134 x 76 x 43 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 12V 10Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Igen |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 142 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Bricska |
| Kerék nagyság: | 32 cm |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó, 4x4 |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 69 cm |
| Max. gyermek magassága: | 122 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 60 perc |
| Max. terhelhetőség: | 35 kg |
| Meghajtás: | 4x4 |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, Nagyobbaknak, Két gyereknek |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Nem |
| SD kártya: | Igen |
| Sebesség: | 3, 4 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Igen |
| Szélesség: | 80 cm |
| Szín: | Fekete |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Tömeg: | 27 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 2 |
| Ülésszélesség: | 51 cm |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
