Géppisztoly habpatronokhoz forgó céltáblával
Kód: L-5078Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A fegyverutánzó játékok olyan elemek, amelyek gyakran megjelennek a fiújátékokban. A bemutatott gyerekhabos géppisztoly biztosan órákon át szórakoztatja a kisfiúkat, és sok érdekes játékot is lehetővé tesz számukra, ahol az ötlet az ő fantáziájukon alapul.
A gyermek géppisztoly minősített anyagból készül, ami műanyag. Felépítése egy igazi fegyverre hasonlít, de nagyon biztonságos – nincsenek éles szélei vagy elemei.
A készlet tartalma:
- Géppisztoly
- 20 hab kör
- Cél
A géppisztoly aktiválásához helyezze be a megfelelő elemeket (3 x "AA" nem tartalmazza), helyezze be a tárat, fordítsa a kapcsolót "ON" állásba, és kész is. Kezdheti a mulatságot. A fegyver minden 8 évnél idősebb gyermek számára készült.
Méretek:
- Géppisztoly: 45cm x 28cm x 7cm
- A cél átmérője: 25 cm
- Kiszerelés: 51cm x 33cm x 10cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Játékfegyver |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5907625589277 |
| Ajánlott életkor: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Anyag: | Műanyag |
| Csomagolás mérete: | 51 x 33 x 10 cm |
| Elemek: | 3 x AA |
| Felszerelés: | Cél, Töltény |
| Hossz: | 45 cm |
| Magasság: | 28 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Szélesség: | 7 cm |
| Szín: | Kék, Narancsszínű, Szürke |
| Szükséges elemek: | AA |
| Termék állapota: | Új |
| Típus: | Pisztoly habpatronokhoz, Géppisztoly |
| Tömeg: | 2 kg |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
