Elektromos gyermek quad távirányítóval és felfújható kerekekkel zöld - Használt - Elektromos gyermek quad távirányítóval és felfújható kerekekkel zöld
Kód: SLEVA1515Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Közös kirándulások a gyermek elektromos négykerekűvel sok szórakozást nyújtanak nemcsak a fiatal sofőrnek, hanem a szülőknek is. Az elektromos négykerekűt gondosan, a legnagyobb precizitással gyártották a részletekre.
A nagyszerű utazást hanghatások kísérik a zenei panelen, különféle bemeneti lehetőségek közül választhat - USB, Mikro SD, MP3. Az utazás kényelmét a felfújható kerekek garantálják, amelyek nemcsak a szilárd felületekhez igazodnak. A gyermek egy kényelmesen formázott ülésbe ül, amely puha ökológiai bőrből készült.
Gyermeke biztonságáért nem kell aggódnia. A négykerekűnek egy gázpedálja van, és a pedál lenyomásakor a négykerekű lassan, "rángatás" nélkül áll meg, nagyon simán is indul.
Az elektromos négykerekű műszaki paraméterei:
- teljesítmény 2x45W
- akkumulátor 12V 7Ah
- 3 sebesség
- méretek 100 x 65 x 74 cm
- sebesség 3-5 km/h
- a négykerekű súlya 20 kg
- maximális teherbírás 30 kg
- töltési idő 8 óra
- menetidő legfeljebb 1 óra
- automatikus megállás, a gázpedálról való láb elvétele után
- szín: zöld
- CE, 3+ tanúsítvány
Gyermek elektromos négykerekű felszereltsége:
- puha öko-bőr ülés
- gumiabroncsok felfújható kerekekkel
- távirányító 2.4G, 3 sebesség
- első és hátsó LED lámpák
- zenei panel - USB, Mikro SD, MP3 bemenet
Megjegyzés:
Az elemek és akkumulátorok élettartama, amelyek a termék részét képezhetik, hat hónapra van meghatározva, mivel ezek a szokásos kopásnak kitett fogyóeszközök.
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos gyerek quad |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ajánlott felület: | Terep |
| Ajtó nyitás: | Nem |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Nem |
| Biztonsági övek: | Nem |
| Bluetooth: | Nem |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 12V 7Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Igen |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 100 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Quad |
| Kerék átmérője: | 31 cm |
| Keréktípus: | Felfújható |
| Keret anyaga: | Műanyag |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó, MP3 |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 74 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 60 perc |
| Max. terhelhetőség: | 30 kg |
| Meghajtás: | 2x2 |
| Meghatározás: | Fiúknak, Nagyobbaknak |
| Motor: | 2x45W |
| Motor teljersitmény: | 90W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Nem |
| SD kártya: | Igen |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 65 cm |
| Szín: | Zöld |
| Távirányító: | 2,4 GHz |
| Termék állapota: | Kibontott, használt |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Tömeg: | 20 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
