Távirányítós autó rózsaszín babával - Sérült csomagolás - S-928-E71-PINK
Kód: SLEVA1404Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Egy stílusos babát modern, távirányítású rózsaszín kabrióval minden kis divat- és autókedvelőnek örömet szerez. Az autó valósághű részleteket kínál – világító első lámpák, kormány vezérlőkkel és még füsthatás is a kipufogóból. A baba a készlet része, és közvetlenül az autóba ültethető, így a játék még szórakoztatóbb és élénkebb.
Specifikációk:
- Az autó méretei: 34 × 19,5 × 13,5 cm
- Csomagolási méretek: 45,2 × 20,3 × 19,8 cm
- Az autó funkciói: világítás, füsthatás, előre/hátra menet, kormányzás
- Vezérlés: távirányító (kormány)
- Az autó tápellátása: újratölthető akkumulátor (a csomag tartalmazza)
- Töltés: USB kábel
- Ajánlott életkor: 3+ év
A csomag tartalma:
- Rózsaszín távirányítású autó
- Baba
- Kormány alakú távirányító
- Újratölthető akkumulátor az autóhoz
- USB töltőkábel
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Távirányítós autó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Bőrszín: | Fények |
| Ábra: | Utazó, Modell |
| Kiadás: | Bryan |
| Autó jellemzői: | Hangeffektek, Fényeffektek, Füsthatás |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Baba típus: | Tinik és felnőttek |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Távirányitó, Töltő adapter, Autó, Baba |
| Csomagolás mérete: | 45,2 x 19,8 x 20,3 cm |
| Elemek: | 3,7 V |
| Hossz: | 34 cm |
| Kor: | 3+ |
| Magasság: | 13,5 cm |
| Meghatározás: | Lányoknak |
| Szélesség: | 19,5 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Szükséges elemek: | 2 db AA elem |
| Termék állapota: | Kibontott, sérült csomagolás |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
