Nagyméretű vízipisztoly gyerekeknek, Nerf Fortnite Burst hosszú csövű
Kód: J-ZA5178Termék részletes leírása
Vegyél részt egy vízi csatában, és nyerj a nagyméretű Nerf Fortnite Burst fegyverrel , amely biztosan minden tulajdonosnak meghozza a győzelmet!
Mi jellemzi?
Lenyűgöző méretei örömet okoznak a fröccsenő vízzel járó nyári játékok minden rajongójának! A forma egy nagy fehér-piros puskára emlékeztet , jelentősen megemelt csövű csővel , amely több méteres hatótávolságot és jobb ütési pontosságot biztosít a felhasználónak.
Óriási előnye a nagyon kényelmes, ergonomikusan kialakított fogantyú. A pisztoly kézben tartásakor a felhasználó ujjai speciális kivágásokba hajolnak, ami jobb fogási stabilitást biztosít, és minimálisra csökkenti annak kockázatát, hogy a Nerf kiessen a kezéből. Ez nagyon fontos, ha a felhasználó gyermek.
A fegyver egy igazi hordozórakéta, amely nagyon könnyen kezelhető! Csak csavarja le a sárga kupakot, öntsön megfelelő mennyiségű vizet, fújja fel, célozzon és lőjön! Minden ellenfelet le fog nyűgözni a fegyver hatótávolsága és a pontosságod!
A vízindító berendezés kiváló minőségű anyagokból készült, ami biztosítja a tartósságot és a biztonságot. Az egyik nagyobb vízi játékunk, amely minden gyermek figyelmét felkelti.
A készlet tartalma:
- 1 x pisztoly
Méretek:
- hossza: 60 cm
- magasság: 25 cm
- szélesség: 6 cm
Figyelem: Ne vigye fel a szemre vagy az arcra. A sérülések elkerülése érdekében: csak tiszta csapvizet használjon.
Szervezzen izgalmas csatát testvéreivel vagy barátaival a Hasbro Nerf Fortnite Burst- ünkkel! Ennek köszönhetően egy nagyszerű, felejthetetlen kalandban lesz része a friss levegőn. Mint ismeretes – életkortól függetlenül mindenki számára a legjobb választás az aktív időtöltés. Emellett a lövészet erősíti az ügyességet, a koncentrációt, fejleszti önbecsülésünket és önbizalmunkat.
Az üzletben darts-, víz- és buborékfegyverek széles választékát találja. Mindegyikük eredeti, modern dizájnnal rendelkezik, ami fantasztikus vonzerőt jelent a felhasználók számára. Tisztelettel meghívjuk!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Játékfegyver |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5010993835027 |
| Csomagolás mérete: | 60,5 x 24 x 6,5 cm |
| Hossz: | 24 cm |
| Magasság: | 61 cm |
| Márka: | Nerf |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak |
| Szélesség: | 7 cm |
| Termék állapota: | Új |
| Típus: | Vizipisztolyok |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Nerf egy legendás játékl fegyver- és blastermárka, amely már több mint 50 éve hoz akciót, adrenalint és szórakozást a gyerekszobákba és a kertekbe egyaránt. A Hasbro égisze alatt jött létre, és mára a biztonságos és szórakoztató csaták szinonimájává vált, amelyeket gyerekek és felnőttek egyaránt élvezhetnek.
A márka sikerének alapját a habszivacs lövedékek adják, amelyek maximális biztonságot garantálnak játék közben, és lehetővé teszik a szórakozást sérülésveszély nélkül. A Nerf kínálatában széles választék található – a klasszikus pisztolyoktól és blasterektől kezdve az automata fegyvereken és íjakon át egészen a népszerű filmek és játékok által ihletett speciális kiadásokig.
Minden modell úgy lett megtervezve, hogy tökéletes egyensúlyt kínáljon a pontosság, a hatótávolság és a lövési sebesség között, miközben ergonomikus kialakítása révén a kisebb gyerekek számára is könnyen kezelhető. A kiváló minőségű kidolgozásnak, az innovatív technológiáknak és a folyamatosan megjelenő új sorozatoknak köszönhetően a Nerf továbbra is az első számú választás a szórakoztató játékfegyverek világában.
Legyen szó barátságos csatákról otthon, a szabadban vagy csapatjátékokról, a Nerf olyan akciót kínál, amely összehozza a családot és a barátokat, és a hétköznapi pillanatokat felejthetetlen kalandokká változtatja.
| Gyártó : | Hasbro, Inc. |
|---|---|
| Cím : | 1027 Newport Avenue Pawtucket, Rhode Island 02861 USA 🇺🇸 |
| E-mail : | HasbroBrandPR@hasbro.com |
