Nagy készlet Nerf Ultra Focus automata pisztoly habpatronokkal
Kód: J-ZA5182Termék részletes leírása
A szuper nagy Nerf Ultra Focus pisztoly egy csodálatos gép , amelyről minden gyermek álmodik! Ideális azoknak a felhasználóknak, akik szeretnek nagyon nagy távolságokat lőni.
Mik az előnyei?
A Nerf egy fajta pisztoly gyerekeknek, amely kiváló minőségű anyagokból készül, és megbízható rendszerrel rendelkezik, amely több méteres lövedéket is lehetővé tesz. Egyszerre akár 10 lövést is elbír , ami azt jelenti, hogy a játék során a felhasználó élvezheti a gördülékeny akciót és a gyors tüzet! A tüzeléshez nincs szükség a tár folyamatos szivattyúzására és töltésére. Nincs más dolgod, mint megnyomni a ravaszt, és a töltények magától elsülnek! Ez sok pozitív érzelmet és remek szórakozást garantál!
Ezt a modellt továbbfejlesztették, hogy megfeleljen a legigényesebb felhasználók elvárásainak is. Lenyűgöző nagyméretű lövöldözős játék, amely a mellékelt készlettel bővíthető . Ennek köszönhetően a pisztoly meghosszabbodik és a felcsatolt rész vállra helyezhető, ami tehermentesíti a kezet.
A pisztolyban egy visszahúzható tár is található, amelyet a mellékelt töltényekkel való betöltéshez el kell távolítani. Csak nyomja meg a kioldógombot, húzza meg a tárat, vegye ki, majd helyezzen be egy gumis, biztonsági hegyes hungarocell köröket.
Hogyan kell lőni?
Miután betöltötte a tárat habszivacsokkal és visszahelyezte a helyére , a motor aktiválásához tartsa lenyomva a gyorsító gombot , célozza meg a kiválasztott helyet, majd nyomja meg a ravaszt. A lövő egyenként lövi ki a nyilakat. Ha újra szeretnénk lőni, ezt a lépést meg kell ismételni. A pontosság növelése érdekében használhatja a fegyverbe integrált irányzékot.
Méretek:
- pisztoly
hossza: 38 cm
magasság: 33 cm
szélessége: 5 cm
- Készlet
hossza: 24 cm
magasság: 17 cm
szélesség: 4 cm
- patronok
hossza: kb 7 cm
átmérője: 1,5 cm
A készlet tartalma:
- 1 x pisztoly
- 1 x kivehető készlet
- 1 db folyóirat
- 10x töltés
- 1 x utasítás
Tápegység:
- 6 x 1,5 V AA elem (nem tartozék)
Figyelem:
- A fegyvert csak a készlethez mellékelt töltényekkel szabad megtölteni.
- A játékot felnőtt felügyelete mellett kell játszani.
- Ne helyezzen céltárgyakat a szemére vagy az arcára.
- Nem szabad emberekre és állatokra célozni.
Vegyél izgalmas csatát testvéreiddel vagy barátaiddal a Hasbro Nerf Ultra Focus készletünkkel ! Nekik köszönhetően egy nagyszerű, felejthetetlen kalandban lesz része a friss levegőn. Mint ismeretes, életkortól függetlenül mindenki számára a legjobb választás az aktív időtöltés. Emellett a lövészet edzi az ügyességet, a koncentrációt, növeli önbizalmunkat, önbizalmunkat.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Játékfegyver |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5010993899197 |
| Csomagolás mérete: | 55,5 x 26 x 6 cm |
| Hossz: | 26 cm |
| Magasság: | 56 cm |
| Márka: | Nerf |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak |
| Szélesség: | 6 cm |
| Szükséges elemek: | 6 x 1,5V AA (nejsou součástí balení) |
| Termék állapota: | Új |
| Típus: | Pisztoly habpatronokhoz |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A Nerf egy legendás játékl fegyver- és blastermárka, amely már több mint 50 éve hoz akciót, adrenalint és szórakozást a gyerekszobákba és a kertekbe egyaránt. A Hasbro égisze alatt jött létre, és mára a biztonságos és szórakoztató csaták szinonimájává vált, amelyeket gyerekek és felnőttek egyaránt élvezhetnek.
A márka sikerének alapját a habszivacs lövedékek adják, amelyek maximális biztonságot garantálnak játék közben, és lehetővé teszik a szórakozást sérülésveszély nélkül. A Nerf kínálatában széles választék található – a klasszikus pisztolyoktól és blasterektől kezdve az automata fegyvereken és íjakon át egészen a népszerű filmek és játékok által ihletett speciális kiadásokig.
Minden modell úgy lett megtervezve, hogy tökéletes egyensúlyt kínáljon a pontosság, a hatótávolság és a lövési sebesség között, miközben ergonomikus kialakítása révén a kisebb gyerekek számára is könnyen kezelhető. A kiváló minőségű kidolgozásnak, az innovatív technológiáknak és a folyamatosan megjelenő új sorozatoknak köszönhetően a Nerf továbbra is az első számú választás a szórakoztató játékfegyverek világában.
Legyen szó barátságos csatákról otthon, a szabadban vagy csapatjátékokról, a Nerf olyan akciót kínál, amely összehozza a családot és a barátokat, és a hétköznapi pillanatokat felejthetetlen kalandokká változtatja.
| Gyártó : | Hasbro, Inc. |
|---|---|
| Cím : | 1027 Newport Avenue Pawtucket, Rhode Island 02861 USA 🇺🇸 |
| E-mail : | HasbroBrandPR@hasbro.com |
