Gyermek elektromos motoros rendőrség GTM5588-A rózsaszín
Kód: L-8548Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ezentúl gyermeke saját motorral rendelkezhet. Valósítsa meg kisgyermeke álmát a kényelmes rendőri változatú GTM5588-A elektromos motorkerékpár megvásárlásával. Fejlessze ki gyermeke szenvedélyét most, amelyet a jövőben együtt oszthat meg, és széles utakat járhat be együtt. Hadd érezze át egyedül az egykerekű járművezetés örömét és szabadságát.
A gyerekek elektromos gokartja úgy néz ki, mint egy igazi motorkerékpár – csakhogy a méretet a gyerek méretéhez igazították. A kiváló minőségű anyagokból készült masszív konstrukció hosszú évekig folyamatos szórakozást biztosít. A GTM5588-A elektromos gyerekmotorkerékpárt modern stílusban tervezték, amely nemcsak a legfiatalabb autós játékok szerelmeseinek, hanem szüleik ízlésének is megfelel. A motorkerékpár aprólékosan kidolgozott és a valódi alkatrészeket utánzó elemek olyan érzést keltenek gyermekében, mintha igazi motoron ülne.
A kerékpárt minden 18-36 hónapos gyermeknek szánták, de akár fiatalabb versenyzők is használhatják az Ön felügyelete mellett. A bemutatott akkumulátoros babakocsi CE tanúsítvánnyal rendelkezik, összeszerelése nagyon egyszerű és rövid - körülbelül 30 percet vesz igénybe.
Technikai paraméterek:
- Motor: 1x45W
- Akkumulátor: 6V 4,5Ah
- Sebességváltó: sebességek száma 2 (előre/hátra)
- Motorkerékpár méretei: 73 x 39 x 50 cm
- Max. sebesség: 3 km/h
- Max. terhelhetőség: 20 kg
- Töltési idő: 8 óra
- Vezetési idő: akár 1 óra
- Fék: automatikus a gázpedál elengedése után
- Ülés: műanyag
- Kerekek: műanyag kerekek gumi peremmel
- Fények: első LED világítás
- Zenei panel: integrált dallamok
- Csomag mérete: 62 x 33 x 35 cm
- A kosár súlya: 20 kg
- Csomag súlya: 5,7 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek jármű |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5903802459357 |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 1 |
| Elemek: | 6V 4,5Ah |
| Funkcionális LED lámpák: | Első |
| Hossz: | 73 cm |
| Intergrált zene: | Igen |
| Keréktípus: | Műanyag gumiszegéllyel |
| Magasság: | 50 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 60 perc |
| Max. terhelhetőség: | 20 kg |
| Meghatározás: | Lányoknak, A legkisebbeknek |
| Motor: | 1x45W |
| Motor teljersitmény: | 45W |
| Sebesség: | 3 |
| Sebességek száma: | 2 |
| Szélesség: | 39 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Töltési idő: | 8 - 12 óra |
| Tömeg: | 5 kg |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülések száma: | 1 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
