Gyermek elektromos traktor New Holland Strong 24V 2x200W kék
Kód: J-PA0267Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Az elektromos traktor legfontosabb funkciói:
- 2 erős motor
- Lehetőség a sebesség szabályozására a vezérlővel
- Kényelmes ülés biztonsági övvel
- Megvilágított zenei panel
- Széles kerekek
- 2,4 GHz-es távirányító
- Lassú indítás
- Váltás gyors és lassú sebességre
Technikai paraméterek:
- Teljesítmény 2x 24V 200W
- Akkumulátor 2x12V 10Ah
- Sebességváltó 2x előre, 1x hátra
- Sebesség 5-7 km/h
- Maximális terhelhetőség 35 kg
Méretek:
- A jármű hossza 135 cm
- A jármű szélessége 82 cm
- A jármű magassága 103 cm
- A gázpedál és az ülés vége közötti távolság 26 cm
- Ülés mérete 34 x 20 x 34 cm (szél, mé, magas)
- Első kerekek - átmérő 37 cm, szélesség 13 cm
- Hátsó kerekek - átmérő 48 cm, szélesség 13 cm
Felszerelés:
- Puha habszivacs EVA kerekek
- Puha ökológiai Bőrülés
- 2,4 GHz-es távirányító
- Első és hátsó LED lámpák
- Zenei panel: MP3, SD, USB bemenet
- Lehetőség a zene váltására vagy leállítására
- Biztonsági öv
- Töltő 24V 1000mA
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos traktor gyerekeknek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep, Terep |
| Akkumulátor feszültség: | 24V |
| Elemek: | 12V 10Ah |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Jármű típusa: | Traktor |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Max. terhelhetőség: | 35 kg |
| Meghajtás: | 2x2 |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak |
| Motor: | 2x200W |
| Motor teljersitmény: | 400W |
| Sebesség: | 5, 7, 6 |
| Sebességváltás: | Gyors, Lassú |
| Szín: | Kék |
| Termék állapota: | Új |
| Ülések száma: | 1 |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
