Gyermek elektromos terepquad fehér
Kód: J-PA0293 BIKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A gyermekek elektromos négykerekűje két erős motorral van felszerelve 6V 16000 RPM és széles EVA hab kerekek . A felszereléshez tartozik egy zenei panel vidám dallamokkal. A négykerekű világító hatású, minden irányban halad, teherbírása pedig 25 kg .
Műszaki paraméterek:
- Teljesítmény: 2x 6V 16000rpm
- Akkumulátor: 6V 4,5Ah
- A jármű hossza: 70 cm
- A jármű szélessége: 45 cm
- A jármű magassága: 46 cm
- Súly: 5,8 kg
- Sebesség: 1 - 3 km/h
- Kerekek: 18 x 8 cm
- Ülőfelület: 34 x 12 cm
- Maximális terhelhetőség: 25 kg
- Töltési idő: 8 óra
- Vezetési idő: akár 120 perc
Quad felszerelés:
- Puha EVA hab kerekek
- Zenei panel
- Világítás
- Öko bőrrel borított ülés
- Sebesség: 1x előre, 1x hátra
- A gázpedál lenyomásakor automatikusan leáll
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos gyerek quad |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5905258528014 |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 4, 1 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt |
| Akkumulátor feszültség: | 6V |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 69 x 40 x 32 cm |
| Elemek: | 6V 4,5Ah |
| Jármű típusa: | Quad |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 120 perc |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, Kisebb gyerekeknek |
| Motor: | 2x 6V 16000 RPM |
| Sebesség: | 3, 2, 1 |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 8 óra |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
