Gyermek elektromos négykerekű EVA kerekek szürke
Kód: J-PA0200.SEDKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A legkisebb gyerekeknek tervezett sport négykerekű , születésnapra vagy bármilyen más alkalomra ajándéknak kiváló.
Az EVA habból készült puha kerekeknek és az ökológiai bőrrel borított ülésnek köszönhetően kényelmes és kellemes lesz az utazás.
A jármű elképesztő előnye, hogy a kisgyerekek számára tökéletesen megfelelő hangerővel rendelkezik, így a kis sofőr a lakásban, a nappalitól a konyháig és ott, ahol édesanyja engedi, körbe tud közlekedni.
A quad műszaki paraméterei:
hajtás - 1 x 6V 16000 RPM
akkumulátor - 1 x 6V 4,5 Ah
sebességváltó - 1 x előre és 1 x hátra
sebesség - 1 - 4 km / h
quad méretei:
jármű méretei
hossza 70 cm
szélessége 45 cm
magassága 46 cm
nyereg magassága 29 cm
magassága a talajtól 9 cm
távolság az ülés végétől a gázpedálig 16 cm
ülés mérete:
hossza 34 cm
Szélesség 12 cm
kerekek:
kerék szélessége 8 cm
átmérője 18 cm
maximális teherbírás 25 kg
csomag mérete
69 cm x 40 cm x 32 cm
jármű tömege 5,8 kg
súlya csomagolással 8,4 kg
puha EVA kerekek
fényhatások
6V 500mA töltő
akkumulátor töltési idő 8 óra
rendezvény időtartama 1-2 óra
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos gyerek quad |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 1 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt |
| Ajtó nyitás: | Nem |
| Akkumulátor feszültség: | 6V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Nem |
| Biztonsági övek: | Nem |
| Bluetooth: | Nem |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Duda: | Nem |
| Elemek: | 6V 4,5Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Nem |
| Funkcionális LED lámpák: | Első |
| Hossz: | 70 cm |
| Indulási hang: | Nem |
| Intergrált zene: | Nem |
| Jármű típusa: | Quad |
| Kerék nagyság: | 18 cm |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Keret anyaga: | Műanyag |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 46 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 60 perc |
| Max. terhelhetőség: | 25 kg |
| Meghajtás: | 2x1 |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, A legkisebbeknek |
| Motor: | 1x16 000RPM |
| MP3: | Nem |
| Rádió: | Nem |
| SD kártya: | Nem |
| Sebesség: | 3, 4, 2, 1 |
| Sebességek száma: | 1 |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 45 cm |
| Szín: | Szürke |
| Távirányító: | Nem |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Tömeg: | 5,8 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| Ülésszélesség: | 12 cm |
| USB bemenet: | Nem |
| Zene panel: | Nem |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
