Gyermek elektromos motorkerékpár Vespa fehér
Kód: J-PA0238 BIKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A gyermek elektromos roller a legkisebb gyerekek számára készült. Az oldalsó kerekek stabil utazást biztosítanak a gyerekek számára. Az elektromos robogó 6V-os 4,5Ah-s akkumulátorral működik. A motor izzó hatásokkal rendelkezik. A motorkerékpár karosszériája és ülése műanyagból készült. A műszerfalon órautánzatok és sebességmérők találhatók.
Tulajdonságok:
- Akkumulátor: 6V 4,5Ah
- Műanyag kerekek
- Ragyogó hatások
Méretek:
- Robogó: 65 x 37 x 52 cm
- Kerék átmérő: 16 cm
- Kiszerelés: 61 x 35 x 21 cm
- Ülőfelület: 14 x 24 cm
- Kerék átmérő: 18 cm
- Távolság az ülés végétől a pedálig: 18 cm
- A robogó súlya: 4,75 kg
- Csomag súlya: 6 kg
A csomag tartalmaz egy akkumulátort és egy töltőt.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos motorok gyerekeknek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5905258514130 |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 1 |
| Anyag: | Műanyag |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 6V 4,5Ah |
| Funkcionális LED lámpák: | Első |
| Hossz: | 65 cm |
| Jármű típusa: | Motorbicikli |
| Keréktípus: | Műanyag |
| Magasság: | 52 cm |
| Márka: | Vespa |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, A legkisebbeknek |
| Sebesség: | 3 |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 37 cm |
| Szín: | Fehér |
| Termék állapota: | Új |
| Tulajdonságok: | Kiegyensúlyozó kerekekkel |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
