Gyermek Elektromos kisautó teherautó pótkocsival fekete
Kód: R-JJ2011.CZKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A teherautó gyermekváltozata fantasztikus ajándék lehet minden autórajongó számára. Teherautó-sofőrnek lenni minden kisfiú álma. Ezentúl a gyermek beülhet járműve volánja mögé és nekivághat az útnak.
A gyermekek elektromos teherautóját minden 3 évnél idősebb gyermek számára tervezték. A miniatürizált változat a legmagasabb minőségi tanúsítvánnyal rendelkező anyagokból készül, aminek köszönhetően a megbízhatóság és a tartósság garanciája.
Gyermek elektromos játék teherautó műszaki paraméterei:
- Motor: 4x25W
- Akkumulátor: 12V7Ah
- Távirányító: 2,4 GHz, 3 sebesség, STOP biztonsági gomb
- Kerekek: EVA hab 20 x 9 cm
- Lassú indítás
- Hajtás: elöl és hátul
- Fények: elülső LED
- Csomagtartó: Utánfutó 80 x 40 x 40 cm
Gyermek elektromos játék teherautó felszerelései:
- Zenei panel: MP3, felvett dallamok, USB port, gombok dallamokkal és kürt a kormányon
- Ajtónyitás: Igen
- Ülés: Eco bőr, mélysége 20 cm, szélessége 40 cm, magassága 23 cm
Gyermek elektromos játék teherautó méretei:
- A jármű teljes mérete: 175 x 49 x 76 cm
- Utánfutó mérete: 104 x 48 x 48 cm
- A jármű tömege: 35,6 kg
- Csomag mérete: 117 x 56 x 64 cm
- Maximális terhelés: 35 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | PA.JJ2011.CZ |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 4, 5 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Nem |
| Biztonsági övek: | 3 pontos |
| Bluetooth: | Nem |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 117 x 56 x 64 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 12V 7Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Nem |
| Funkcionális LED lámpák: | Első |
| Hossz: | 174 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Kamion |
| Kerék nagyság: | 20 cm |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó, 4x4, MP3 |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 76 cm |
| Max. gyermek magassága: | 122 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 90 perc |
| Max. terhelhetőség: | 35 kg |
| Meghajtás: | 4x4 |
| Meghatározás: | Fiúknak |
| Motor: | 4x25W |
| Motor teljersitmény: | 100W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Nem |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 49 cm |
| Szín: | Fekete |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Tömeg: | 36 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| Ülésszélesség: | 40 cm |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
