Gyermek elektromos kisautó Volkswagen Beetle Dune rózsaszín
Kód: L-5902808156987Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Volkswagen Beetle Dune egy legendás jármű utódja, amely továbbra is lenyűgöző. Ergonomikusabb forma, valamint részletek, az autóajtókon található DÜNE felirat, vagy a karosszéria fekete csíkjai jellemzik. A VW Beetle Dune egy olyan autó, amely dacol a hagyományokkal és a konvenciókkal.
Ezt az autót a cég hivatalos engedélye alapján tervezték és építették.
A Volkswagen Beetle Dune kontrasztos belseje ugyanolyan jól néz ki, mint a karosszéria. Az ökobőrből készült puha kanapé, a gyártó logójával fémjelzett, fényes kormánykerékhez zenei gombok kapcsolódnak, amelyek fokozzák a szórakozás élményét.
Egy 2,4G-s távirányító jár hozzá, ez a vezérlő vészhelyzet esetére vészleállító gombbal van felszerelve.
A gyermek számára bemutatott autó kiváló minőségű és mindenekelőtt minősített anyagokból készült.
Technikai paraméterek:
Motor: 2x45W
Akkumulátor: 12V7Ah
Sebességváltó: automata, 3 sebességes
A jármű méretei: 123x69x50cm
Sebesség: 3-5 km/h
A jármű tömege: 16 kg
Max. Terhelhetőség: 30 kg
Töltési idő: 8 óra
Vezetési idő: 1-2 óra
Fék: Automatikus, ha elengedik a gázpedált, Vészleállítás távirányítóval (P)
Eszköz:
Biztonsági övek: ✓
Ajtónyitás: ✓
Gombok: ✕
Fotelek: Eco-bőr
Kerekek: Puha EVA
Távirányító: 2,4G
Fények: elülső LED
Hang: Dallam és kürt a kormányon, zenepanel, USB, FM rádió
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 4 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Biztonsági övek: | 2 pontos |
| Bluetooth: | Igen |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 12V 7Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Nem |
| Funkcionális LED lámpák: | Első |
| Hossz: | 123 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Autó |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 50 cm |
| Márka: | Volkswagen |
| Max. gyermek magassága: | 110 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 90 perc |
| Max. terhelhetőség: | 30 kg |
| Meghajtás: | 2x2 |
| Meghatározás: | Lányoknak |
| Motor: | 2x45W |
| Motor teljersitmény: | 90W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Igen |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 69 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Tömeg: | 16 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
