Gyermek elektromos kisautó Range Rover 4x4 LCD MP4 fehér
Kód: L-4707Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Range Rover 4x4 elektromos autó előre és hátra is tud haladni, 3 előre- és 3 hátrameneti sebességgel, jobbra és balra. A játékautó 2,4 GHz-es távirányítóval van felszerelve, amellyel szabályozhatja gyermeke utazásának irányát és biztonságát. A távirányító funkciói között szerepel a Stop biztonsági gomb is, melynek köszönhetően a szülő bármikor leállíthatja a játékot, és a játékban lévő összes funkció kikapcsol.
A Range Rover elektromos autó a habszivacs Eva kerekeknek köszönhetően könnyedén megbirkózik egyenetlen, aszfaltozott és burkolatlan terepen és enyhe dombokkal. A játékautó LED -világítással, biztonsági övekkel, oldalsó tükrökkel és kürthanggal is fel van szerelve.
Egy nagy és masszív játékautó örömet okoz a gyermeknek és a szülőknek egyaránt. Erőteljes 4x45 W -os villanymotorral és LCD érintőképernyővel büszkélkedhet. A 4x4-es elektromos autó mérete 3-8 éves korig alkalmas. A játékautó maximális teherbírása 40 kg.

Range Rover 4x4 elektromos autó műszaki paraméterei:
- Motor: 4 x 45 W
- Akkumulátor 2 x 12V 7Ah
- 3 sebesség
- Méretek: 147 x 94 x 68 cm
- Sebesség: 3-5 km/h
- A játékautó súlya: 31 kg
- Maximális terhelhetőség 40 kg-ig
- Töltési idő 8 óra
- Vezetési idő 1 óra (a gyermek súlyától és a terepviszonyoktól függően)
- Fék – automatikus, ha a lábat felengedik a gázpedálról
Range Rover elektromos autó pirosra festett felszereltsége:
- Biztonsági öv
- Az ajtó kinyitása
- Puha ökológiai Bőrülés
- Puha Eva kerekek
- Távirányító 2.4G - 3 sebesség
- Elülső LED lámpák
- Érintő LCD kijelző, MP4, USB, Micro SD
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5907625584265 |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5, 6 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 24V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Biztonsági övek: | 2 pontos |
| Bluetooth: | Nem |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 148 x 81 x 43 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 24V 7Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Igen |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 147 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Autó |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó, 4x4, LCD kijelző |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Igen |
| Magasság: | 68 cm |
| Márka: | Land Rover |
| Max. gyermek magassága: | 120 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 90 perc |
| Max. terhelhetőség: | 40 kg |
| Meghajtás: | 4x4 |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak |
| Motor: | 4x45W |
| Motor teljersitmény: | 180W |
| MP3: | Nem |
| Rádió: | Nem |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 94 cm |
| Szín: | Fehér |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 10 óra |
| Tömeg: | 31 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| Ülésszélesség: | 68 cm |
| USB bemenet: | Nem |
| Zene panel: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
