Gyermek benzines quad RENEGADE HIPERFECT 110CC kék
Kód: R-PSP.ATV-3C.NIETermék részletes leírása
A gyermek RENEGADE HIPERFECT 110CC benzines quad egyhengeres négyütemű motorral és széles felfújható kerekekkel van felszerelve. A jármű 2,5 literes tartállyal rendelkezik.
A felszereltség tartalmaz vízálló ülést, első és hátsó lámpákat, valamint tárcsafékeket. A quad minden irányban használható, teherbírása pedig 85 kg-ig terjed.
Műszaki paraméterek:
- Meghajtás: lánc
- Akkumulátor: 12V 4Ah
- Sebesség akár 50 km/h
- E-START rendszer (elektronikus gyújtás)
- Felfüggesztés: 2 x első lengéscsillapító, hátsó lengéscsillapító
- Szinkronizált sebességváltó (előre, üres, hátramenet)
- Jármű méretei: 123 x 80 x 73 cm (h x sz x m)
- Kerekek: 14" x 5-6"
- Ülés: 41 x 19 cm
- Súly: 73 kg
- Maximális teherbírás: 85 kg
Motor:
- Űrtartalom 110 cm³
- Egyhengeres
- Léghűtéses
- Négyütemű
- Motor hátramenettel
Felszerelés:
- Robusztus, tartós porszórt váz
- Kiváló minőségű műanyag
- Kúpos légszűrő
- Címke motormetszámmal és sorozatszámmal
- Kulcsos indítás
- STOP biztonsági zsinór
- Felfújható gumiabroncsok
- Első és hátsó tárcsafék
- Vízálló ülés
- Első és hátsó lámpák
- Első lámpák parkoló- és tompított fényszóróval
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Benzines járművek gyerekeknek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903864985443 |
| Ajánlott életkor: | 12, 13, 14, 15, 16 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep |
| Ajtó nyitás: | Nem |
| Biztonsági övek: | Nem |
| Csomagolás mérete: | 115 x 71 x 56 cm |
| Duda: | Nem |
| Elemek: | 12V 4Ah |
| Fékek: | Tárcsás |
| Felfüggesztett tengely: | Igen |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 123 cm |
| Jármű típusa: | Quad |
| Kerék nagyság: | 14" |
| Keréktípus: | Felfújható kerekek |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 73 cm |
| Max. terhelhetőség: | 85 kg |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, Nagyobbaknak |
| Motor: | Egyliteres, Négyütemű |
| Motor térfogata: | 110 cm³ |
| Sebesség: | 50 |
| Slusszkulccsal: | Igen |
| Szélesség: | 80 cm |
| Szín: | Kék |
| Tartály térfogata: | 2,5l |
| Távirányító: | Nem |
| Termék állapota: | Új |
| Tömeg: | 73 kg |
| Ülés anyaga: | Vízálló |
| Ülések száma: | 1 |
| Zene panel: | Nem |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
