Gyermek benzines quad RamiGO DISCOVERER 125CC fekete-sárga
Kód: R-PSP.ATV009.8.ZOLTermék részletes leírása
RamiGO DISCOVERER 125CC benzinmotoros quad ideális kombinációja a teljesítménynek, a kezelhetőségnek és a biztonságnak a szabadidős és terepjáró használathoz. Az ellenálló, porfestett vázzal és megerősített hátsó lengőkarral rendelkező konstrukció még intenzívebb használat esetén is megbízhatóságot biztosít.
Az egységes, négyütemű motor 125 cm³ űrtartalommal elegendő teljesítményt és maximálisan 60 km/h sebességet biztosít. Az automata sebességváltó hátramenettel egyszerűvé és intuitívvá teszi a kezelést. A négykerekű jármű biztonsági biztosítékkal is fel van szerelve, amely leválasztáskor azonnal leállítja a motort. A kényelmet az állítható felfüggesztés és a puha, vízálló ülés biztosítja, míg az áttekinthető kijelző minden fontos információt megad vezetés közben.
Műszaki paraméterek:
- Motor: 125 cm³, egyhengeres, négyütemű, léghűtéses
- Motorok száma: 1
- Akkumulátor: 12V 4Ah
- Maximális sebesség: 60 km/h-ig
- Sebességváltó: automata (előre, üres, hátra)
- Indítás: elektromos
- Meghajtás: lánc
- Fékek: hátsó tárcsafék, első dobfék
- Felfüggesztés: első 2x állítható lengéscsillapító, hátsó állítható lengéscsillapító
- Gumiabroncsok: felfújható
- Maximális teherbírás: 85 kg
- Jármű tömege: 105 kg
- Csomag tömege: 115 kg
Méretek:
- Jármű: 160 x 105 x 98 cm (h x sz x m)
- Csomagolás: 145 x 83 x 63 cm
- Ülés: 53 x 22 cm
- Kerekek: első 19x7-8, hátsó 18x9,5-8
- Szabad magasság: 26 cm
Tulajdonságok:
- Porfestett, strapabíró váz
- Megerősített hátsó lengőkar
- Automata sebességváltó hátramenettel
- Biztonsági kapcsoló (STOP rendszer)
- Felfújható kerekek durva mintázattal
- Állítható felfüggesztés
- Vízálló ülés strapabíró anyagból
- Áttekinthető kijelző (sebesség, fordulatszám, üzemanyag, fokozatok, világítás)
- Első lámpák három üzemmódban, hátsó lámpa fékezéskor
- Elektromos indítás
- A csomag tartalmazza az összeszerelő készletet és a használati útmutatót
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Benzines járművek gyerekeknek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903864983753 |
| Ajánlott életkor: | 10, 11, 12, 13, 14, 15 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep, Terep |
| Ajtó nyitás: | Nem |
| Biztonsági övek: | Nem |
| Csomagolás mérete: | 145 x 83 x 63 cm |
| Duda: | Nem |
| Elemek: | 12V 4Ah |
| Fékek: | Tárcsás, Dobok |
| Felfüggesztett tengely: | Igen |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 160 cm |
| Jármű típusa: | Quad |
| Keréktípus: | Felfújható kerekek |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 98 cm |
| Max. terhelhetőség: | 85 kg |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, Nagyobbaknak |
| Motor: | Egyliteres, Négyütemű |
| Motor térfogata: | 125 cm³ |
| Sebesség: | 60 |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 105 cm |
| Szín: | Fekete, Sárga |
| Távirányító: | Nem |
| Termék állapota: | Új |
| Tömeg: | 105 kg |
| Ülés anyaga: | Vízálló |
| Ülések száma: | 1 |
| Zene panel: | Nem |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
