Gyerek játszósátor alagúttal és medencével Világűr + hordozótáska 485 cm - Kicsomagolt - MT1163
Kód: SLEVA1517Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Alakítsa át a gyerekszobát vagy a kertet egy kalandos világgá a játszósátorral, alagúttal és labdamedencével. A színes űrutazás motívum serkenti a fantáziát és a játékosságot, míg a tágas kialakítás órákon át tartó aktív szórakozást biztosít a gyerekeknek.
Specifikációk:
- Összeállítás méretei: 485 × 120 × 90 cm
- Csomagolási méretek: 45 × 45 cm (praktikus hordtáska)
- Motívum: űr, rakéták, űrhajósok
- Alkalmas: 3 éves kortól gyermekek számára
- Gyors felállítás és összecsukás a rugalmas szerkezetnek köszönhetően
A csomag tartalma:
- Házikó – kunyhó
- Játék medence (száraz medence)
- Csatlakozó alagút
- Hordtáska cipzárral és fogantyúkkal
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek sátrak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 4, 5, 6, 7, 1 |
| Hossz: | 485 cm |
| Kor: | 3+ |
| Magasság: | 90 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak |
| Szélesség: | 120 cm |
| Szín: | Kék |
| Termék állapota: | CSOMAGOLVA |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
