Elektromos kisautó Buggy Turbo 24V 4x200W rózsaszín - Használt - S-XB2118-24V-PINK
Kód: SLEVA1543Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Buggy Turbo elektromos kisautó négy erős, összesen 800 W teljesítményű motorral nem hiányozhat egyetlen gyermek garázából sem. Az autót egy 24V 7Ah kapacitású akkumulátor hajtja. A jármű maximális terhelhetősége 60 kg. Indításkor motorhangot hallhat, és vezetés közben a gyermeket minden bizonnyal leköti a zenei panel rádióval, MP3-mal, előre beállított dallamokkal, ráadásul bluetooth segítségével is csatlakozhat a zenei panelhez.
Az autó távirányítóval is vezérelhető, mely 2,4 GHz-es frekvencián működik. A távirányítón három sebességfokozat és egy biztonsági STOP gomb található, melynek megnyomásával az autó azonnal megáll. Az ülés kiváló minőségű műanyagból készült, és 2 pontos biztonsági övvel van ellátva.
- A csomag tartalmazza az akkumulátort és a töltőt is.
- A távirányítót két darab 1,5V AAA elem táplálja, amelyek nem részei a csomagolásnak.
Paraméterek:
- Akkumulátor: 24V 7Ah
- Motor: 4x200W
- Teljesítmény: 800W
- Sebesség: 3 - 8 km/h
- Zenei panel: MP3, Bluetooth, Rádió, SD kártya, Beépített zene, USB
- Fényeffektus: első és hátsó világítás
- Akkumulátor töltöttség jelzőfénye
- Ülés anyaga: Öko-bőr
Méretek:
- Hosszúság: 134 cm
- Magasság: 77 cm
- Szélesség: 90 cm
- Ülés szélessége: 51 cm
- Ülés mélysége: 22,5 cm
- Ülés háttámlájának magassága: 26 cm
- Magasság a talajtól: 17 cm
- Távolság az ülés végétől a pedálig: 30 cm
- Csomagolás: 129,5 x 74 x 52 cm
Megjegyzés:
Az elemek és akkumulátorok élettartama, amelyek a termék részét képezhetik, hat hónapra van meghatározva, mivel ezek a szokásos kopásnak kitett fogyóeszközök.
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt, Gyep, Terep |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 24V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Biztonsági övek: | 2 pontos |
| Bluetooth: | Igen |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 129,5 x 74 x 52 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 24V 7Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Igen |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 134 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Bricska |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó, 4x4, MP3 |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 77 cm |
| Max. gyermek magassága: | 120 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 90 perc |
| Max. terhelhetőség: | 60 kg |
| Meghajtás: | 4x4 |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak, Nagyobbaknak, Két gyereknek |
| Motor: | 4x200W |
| Motor teljersitmény: | 800W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Igen |
| SD kártya: | Igen |
| Sebesség: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sebességváltás: | Igen |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 90 cm |
| Szín: | Rózsaszín |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Használt |
| Töltési idő: | 10 - 12 óra |
| Tömeg: | 33,5 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 2 |
| Ülésszélesség: | 51 cm |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
