Elektromos kisautó Audi SQ8 fekete - Hiányos - R-PA.BRD-2168.CZ
Kód: SLEVA1511Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A gyermekeknek szánt Audi SQ8 elektromos autó két, egyenként 70W-os motorral minden gyermek garázsából elengedhetetlen. Az autó 12V 9Ah-os akkumulátorral működik. A jármű maximális terhelhetősége 30 kg. A gyermeket vezetés közben biztosan leköti a zenei panel MP3, Bluetooth és USB funkciókkal.
Az autó távirányítóval is vezérelhető, mely 2,4 GHz-es frekvencián működik. A távirányítón három sebességfokozat és egy biztonsági STOP gomb található, melynek megnyomásával az autó azonnal megáll. Az ülés ökológiai bőrrel van bevonva, és biztonsági övek találhatók rajta.
Műszaki paraméterek:
- Akkumulátor: 12V 9Ah
- Motor: 2x35W
- Teljesítmény: 70W
- Teherbírás: 30 kg
- Súly: 12 kg
- A távirányító frekvenciája: 2,4 GHz
Méretek:
- Autó: 98 x 54 x 44 cm (h x sz x m)
- Ülés: 30 x 18 x 24 cm
- Kerekek: 20 x 8 cm
- Csomagolás: 102 x 53 x 30,5 cm (14 kg)
A jármű felszereltsége:
- Biztonsági övek
- Az ajtó kinyitása
- Első és hátsó LED világítás
- Zenei panel USB-vel, MP3-mal és Bluetooth-szal
- Duda és előre felvett dallamok
- Távirányító - STOP biztonsági gomb
- Hab EVA kerekek
- Ökológiai bőrrel bevont ülés
- Akkumulátor töltöttségjelző
A csomag tartalmazza az akkumulátort és a töltőt is.
Megjegyzés:
Az elemek és akkumulátorok élettartama, amelyek a termék részét képezhetik, hat hónapra van meghatározva, mivel ezek a szokásos kopásnak kitett fogyóeszközök.
A műszaki paraméterek bármikor, előzetes értesítés nélkül változhatnak. A feltüntetett képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903864946581 |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 2, 3, 4, 1 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Biztonsági övek: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 102 x 53 x 30,5 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 12V 9Ah |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 98 cm |
| Indulási hang: | Igen |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Autó |
| Keréktípus: | EVA hab |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó, MP3 |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 44 cm |
| Max. terhelhetőség: | 30 kg |
| Meghajtás: | 2x2 |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak |
| Motor: | 2x35W |
| Motor teljersitmény: | 70W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Nem |
| SD kártya: | Nem |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 54 cm |
| Szín: | Fekete |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Új, hiányos |
| Tömeg: | 12 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 1 |
| USB bemenet: | Igen |
| Zene panel: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
