Elektromos kisautó két személyre - Felfújható kerekek S8088 piros
Kód: R-PA.S8088.AIR.CRKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Nagyméretű elektromos autó gyerekeknek felfújható kerekekkel és bőrülésekkel a kényelmesebb utazás érdekében. A játékautó 3 biztonsági övvel, LED világítással és hangpanellel rendelkezik FM rádióval, valamint MP3, SD, AUX és Bluetooth bemenetekkel. A gyermek elektromos autó kiváló módja annak, hogy bevezesse a gyermeket a vezetés világába. Gyermekeknek 3 éves kortól alkalmas
2 biztonsági öv.
MŰSZAKI ADATOK
S8088 SUV piros
motor : 4x45W
akkumulátor : 2 x 12V / 7Ah
vezérlő : 2.4G, 3 fokozat, STOP biztonsági gomb,
kerekek : gumi, felfújható, csapágyas, 33 x 10 cm,
lengéscsillapítók: 2 x hátsó
fokozatok: szabad indítás, előre/hátra,
lámpák: LED lámpák, első, hátsó, villanykapcsoló,
FELSZERELÉS
Soundbar:
FM rádió
MP3
SD
AUX
Bluetooth
letöltött dallamok,
Hangok a kormányon
töltésjelző
ülés: két személyre, fekete ökológiai bőr, 48x20 cm,
Biztonsági öv
bőrönd
Hátoldal - 42 x 13 cm,
nyíló ajtó
MÉRETEK
A jármű mérete
130 cm hosszú,
szélessége 85 cm,
Magasság 65 cm,
A jármű tömege
27,5 kg
Kartondoboz mérete
132 x 70 x 44 cm,
Karton súlya
33 kg,
Maximum töltés
30 kg,
engedély
15 cm,
Kiegészítő felszerelés
Útmutató + összeszerelési készlet
Töltő
Járműburkolat
MiniJack kábel
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Elektromos kisautó |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | PA.S8088.AIR.C |
| A motorháztető kinyitása: | Nem |
| Ajánlott életkor: | 3, 4, 5 |
| Ajánlott felület: | Aszfalt |
| Ajtó nyitás: | Igen |
| Akkumulátor feszültség: | 12V |
| Akkumulátor kapacitás jelző: | Igen |
| Biztonsági övek: | 2 pontos |
| Bluetooth: | Igen |
| Csomag tartalma: | Akkumulátor, Töltő adapter |
| Csomagolás mérete: | 132 x 70 x 44 cm |
| Duda: | Igen |
| Elemek: | 2x12V 7Ah |
| Felfüggesztett tengely: | Igen |
| Funkcionális LED lámpák: | Első, Hátsó |
| Hossz: | 130 cm |
| Indulási hang: | Nem |
| Intergrált zene: | Igen |
| Jármű típusa: | Autó |
| Kerék nagyság: | 23 cm |
| Keréktípus: | Felfújható |
| Kocsi felszerelés: | Távirányitó |
| Lakkozott: | Nem |
| LCD kijelző: | Nem |
| Magasság: | 44 cm |
| Max. gyermek magassága: | 115 cm |
| Max. hatótáv 1 feltöltéssel: | akár 120 perc |
| Max. terhelhetőség: | 30 kg |
| Meghajtás: | 4x4 |
| Meghatározás: | Két gyereknek |
| Motor: | 4x45W |
| Motor teljersitmény: | 180W |
| MP3: | Igen |
| Rádió: | Igen |
| Sebesség: | 3, 4, 5 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Sima indulás: | Igen |
| Slusszkulccsal: | Nem |
| Szélesség: | 70 cm |
| Szín: | piros |
| Távirányító: | Igen |
| Termék állapota: | Új |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Tömeg: | 28 kg |
| Ülés anyaga: | Eko bőr |
| Ülések száma: | 2 |
| Ülésszélesség: | 48 cm |
| USB bemenet: | Nem |
| Zene panel: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
