Digi Birds Interaktív énekes madár
Kód: J-ZA1011Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Helló! Helló!
"Itt egy madárrádió a nyírfaligetben,
Madárvidéki műsort sugározunk.
Kérem mindenki állítsa be a készüléket,
Mert a kismadarak jöttek a találkozókra..."
Tuwima szavaival, arra invitáljuk Önt, hogy érezze magát aranyos, színes madarakkal.
A madár nagyon könnyen irányítható, hogy különböző módokon gyönyörűen és valósághűen csiripeljen, csak fújjon a csőrébe vagy sípoljon a készletben található síppal.
Ebben a pillanatban a madár csiripelni kezd, vagy madárdallamokat énekel.

Madár jellemző
- kikapcsol
- kóruséneklési lehetőség
- szólóéneklés lehetősége
A készlet tartalmaz
- kis madár
- fütyülni
- 3 x AG13 elem (a csomag tartalmazza + 3 tartalék)
A madár mérete 9 cm x 7 cm x 4 cm
csomag mérete 18cm x 13cm x 6cm
életkor 3+
súlya 0,070 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Interaktív babajátékok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6951519610676 |
| Csomagolás mérete: | 18cm x 13cm x 6cm |
| Hossz: | 18 cm |
| Magasság: | 13 cm |
| Meghatározás: | Fiúknak, Lányoknak |
| Szélesség: | 6 cm |
| Termék állapota: | Új |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
